Medlemmar i Panthera

Namn E-mail Företag Hemsida
Åsa Thorsen asa.thorsen@telia.com Skogsägare/Killingerud 1:113
Eva-Karin Källén eva-karin.kallen@telia.com A Ledarutveckling AB www.motiverandeledarskap.com
Annika Mattus Tufvesson annika@a-ergonomi.se A-ergonomi www.a-ergonomi.se
Catrin Emanuelsson catrin.emanuelsson@seb.se SEB banken www.seb.se/kundservice/hitta-bankkontor/seb-i-parti
Katrin Alves Andreasson katrin@texstil.se Texstil www.texstil.se
Nina Orback Schultz Nina.Orback@partille.se Företagsansvarig Partille kommun www.partille.se
Boel Glaas boela.konsult@gmail.com Boela Konsult AB
Guje Palm-Ahlsell guje.p@telia.com Gujes brukskeramik www.gujeskeramik.blogspot.se
Dorte Nissen info@simplypure.se Simply Pure www.simplypure.se
Karin Rehn karin@rehnskrivet.se Rehnskrivet i Väst
Malin Hammar malin@hmci.se HMCI www.hmci.se
Maria Borg stv.maria@hotmail.se Sävedalens Tapeserareverkstad www.stv.bz
Cecilia Welin cecilia.welin72@gmail.com Cor hälsopartner www.corhalsopartner.nu
Maria Rönnkvist maria.ronnkvist@swedbank.se Swedbank www.swedbank.se/om-swedbank/kontakta-

oss/kontor/partille/index.htm

Lena Amrén Hindér lenas.tradgard@gmail.com Lenas Trädgård www.lenas-tradgard.se
Marie Ingemarsson designmrsmi@gmail.com Design Mrs Mi www.mrsmi.shop.textalk.se/sv/
Ingalill Andersson Holst ingalill.holst@ilcon.se I & L Consulting www.ilcon.se
Ulrica Elmberg ulrica.elmberg@gmail.com Munk Form & Fason www.ulricaelmberg.se
Mona Lundin mona.lundin@docboncru.se Doc Bon Cru www.caisa-l-1yqc.squarespace.com
Camilla Edelbring camilla.edelbring@hotmail.com Sybyrån www.facebook.com/Symedmig.se/
Margit Åberg margit_åberg@hotmail.com Margit Massage www.bokadirekt.se/places/margit-massage-11222
Brita Hansson brita@pilatescentrum,se MB Hansson Body&Mind AB www.pilatescentrum.se
Susanne Karjalainen susanne@grossrev.se J-Å Gross Revisionsbyrå AB www.grossrev.se